Bobřík informatiky

Stejně tak jako v předchozích letech, tak i letos, se žáci naší školy pokoušeli ulovit si své Bobříky v celorepublikové informatické soutěži. Poprvé si zasoutěžili i páťáci a byli opravdu úspěšní. V kategorii MINI Bobříka získalo 15 dětí, přičemž nejvíce bodů získali Daniel Čirlič s Jiřím Plachým (oba z 5. A). Za očekáváním zůstali tentokrát žáci 6. a 7. tříd, kteří získali pouze 8 Bobříků. Pozitivem je tu pouze vynikající výsledek Anatolije Stojky ze 7. B, který se celkově umístil na 102. místě ze zhruba 9000 soutěžících kategorie BENJAMIN. V kategorii KADET se podařilo žákům 8. a 9. tříd získat celkem 13 Bobříků, nejlépe se v této kategorii dařilo Josefu Růžičkovi z 8. A. Všem úspěšným řešitelům gratulujeme!

15. 11. 2013