Den dětí

Den dětí Žáci 8. ročníků si pro dnešní den připravili různé soutěže a aktivity pro mladší spolužáky z 1.stupně.  Svého úkolu se chopili velmi zodpovědně a hlavně díky nim se celá akce vydařila. Žáci 1.stupně soutěžili ve střílení na branku nebo basketbalový koš, prolézání lanové pavučiny, skákání v pytli, poznávání pohádek, házení letajícího talíře, používání čínských hůlek a dokonce si zábavnou formou procvičili matematiku a češtinu. Aktivit bylo dostatek a tak si každé dítě mohlo najít tu, ve které vyniklo. Na konci dne si žáci odnášeli spoustu sladkých i drobných věcných cen a hlavně hezkých zážitků.

Žákům 8.ročníků patří velký dík za zorganizování příjemného dopoledne. Všichni jsme si to užili.

29. 5. 2015