I. D - Škola s rodiči

I.D - Škola s rodiči Ve čtvrtek večer se naše třída zaplnila nejen dětmi, ale také rodiči i prarodiči, kteří si přišli vyzkoušet práci v Montessori třídě. Jako každý den jsme se sešli na elipse, kde jsme se přivítali písničkou a poté se věnovali společné práci. Úkolem pro nás tentokrát bylo roztřídit velké množství věcí ke správným písmenům a to podle počáteční hlásky. Potom jsme rodiče naučili robotickou řeč (hláskování). Mezi roboty bychom se určitě neztratili, společnými silami už se docela dobře domluvíme. Rodiče si vyzkoušeli také volnou práci, při které se prostřednictvím svých dětí seznámili s pomůckami ve třídě, děti jim ukázaly, na čem právě pracují a seznámily je se svými pracovními portfolii. Rozešli jsme se v dobré náladě plni společných zážitků. Všem dětem i rodičům děkuji za příjemný večer.

23. 10. 2014