Jak jsme si užili Paříž (včetně všech fotografií)

Z Paříže jsme si dovezli mnoho zážitků i fotografií. Jejich náhledy jsou v tabulce níže, o originály si můžete napsat na email kvapilova@zs5kveten.cz nebo si je vyzvednout ve škole po prázdninách. A jak jsme se měli?

Terka: Celkový dojem ze zájezdu je výborný. Paříž je plná památek, které stojí vidět alespoň jednou za život. I když nám, hlavně poslední den, počasí moc nepřálo, návštěva všeh památek byla úžasná. Nejde jednoznačně říct, co bylo nejlepší, protože vše má své kouzlo. Jsem ráda, že jsem se zájezdu zúčastnila.

Pavel:  Ve Francii se mi moc líbilo. Paříž je město, které je velmi zajímavé. Myslím, že jsme prošli ty nejdůležitější památky. Jedinou vadou bylo počasí, které bohužel neovlivníme. Zájezd se mi velmi líbil a určitě bych si ho zopakoval.

Honza a Radim: Moc se nám tam líbilo. Užili jsme si to a chceme jet znovu. Nejlepší byla Eiffelka. Paříž je úžasné město, které máme rádi.

Kačka: Francie byla prostě super! D’Orsay a Louvre se mi líbí nejvíc ze všeho. Škoda, že to nebylo delší a skončilo to tak brzy. Určitě bych ještě jela!

Ali: Byl to velmi zajímavý výlet, i když jsem od průvodkyně nic neslyšel.

Báruška, Deníseček, Vaneska: Francie byla vážně super. Všem se nám líbila. Všichni bychom si to zopakovali - ale bez PRACIČKY!

Kieu: Bylo to úžasné. Moc se mi tam líbilo a ráda bych si to zopakovala. Škoda, že jsme měli jen 3 dny na prochození památek.

Paříž 2013 (sbírka 1)
Paříž 2013 (sbírka 2)
Paříž 2013 (sbírka 3)
Paříž 2013 (sbírka 4)
Paříž 2013 (sbírka 5)
Paříž 2013 (sbírka 6)
Paříž 2013 (sbírka 7)
   

 

Datum akce: 
16. 5. 2013
Školní rok: 
2012/2013
Záložky: