Krajské kolo plaveckých závodů - Česká Lípa - Zlatá medaile

V pátek 30.11.2012 se 18 žáků a žákyň naší školy vydalo na plaveské závody - Krajské kolo v České Lípě. Nominaci účastníků nám zkomplikovala velká nemocnost žáků - především u družstva chlapců. Nakonec se na místo srazu dostavili všichni nově nominovaní včetně náhradníků. Naši školu ve finálových plaveckých "bojích"  reprezentovalo jak družstvo chlapců, tak i dívek. Každý závodník absolvoval individuální plaveckou disciplínu, štafetu ve volném způsobu a někteří i štafetu v polohovém závodě. Našimi soupeři byly nejenom školy z Liberce (ZŠ Ještědská), ale i školy z Jablonce n.N., České Lípy a Semil.Družstvo dívek obhájilo prvenství z Okresního kola v Liberci a opět vybojovalo senzační 1. místo v Krajském finále. (M. Ouzká, T. Breptová, L. Kořínková, B. Filipi, K. Paclíková, V. Sedliačiková, náhr. N. Hillová, K. Krásná, T. Jakubcová). Družstvo chlapců v silné konkurenci dosáhlo na 5. místo, což v rámci náhradního složení týmu považujeme za velký úspěch. (V. Outrata, F. Broschinski, D. Hermann, M. Dašek, L. Kořínek, J. Pavlíček, náhr. M. Svoboda, A. Stojka, L. Hojden).

Všem reprezentantům gratulujeme ke krásným sportovním výsledkům.

30. 11. 2012