Ročníková exkurze 6.A - Praha

V květnu jsme v rámci ročníkové exkurze zavítali do Prahy. Počasí nám přálo, a tak procházka starobylou Prahou byla velmi příjemná. Prošli jsme se např. po Karlově mostě, podívali se na Staroměstské náměstí, kde jsme si i trochu odpočinuli. V nedalekém muzeu voskových figurín "Grévin" jsme si náramně užili kompletní prohlídku muzea s poutavým výkladem i s návštěvou ateliéru, kde jsme si mohli vytvořit vlastní 3D figuríny. Celkově to byla opravdu povedená akce.

Mně se velmi líbilo muzeum. Všechny figuríny byly jako živé, nejvíce se mi líbil Karel IV.

Mně se nejvíce líbilo muzeum voskových figurín a orloj. Hezké byly i živé sochy. Na Karlově mostě se mi líbili černoušci a karikatury. V muzeu se mi nejvíc líbil Jackie Chan a Michael Jackson. Nelíbilo se mi, že jsme nestihli jít do Palládia.

Exkurze se mi velmi moc líbila! Hlavně se mi líbilo to muzeum voskových figurín. Ty dvě sochy v baru byly úplně dokonalý! V poslední místosti byly sochy těch slavných, tak to se mi líbilo ze všeho nejvíc. Byla to super exkurze! Moooc se mi tam líbilo a doufám, že se tam podívám znovu.

Výlet byl zábavný a dozvěděl jsem se nové věci. Dobré bylo, že jsme mohli v muzeu fotit. Nelíbilo se mi chození po Praze. V muzeu se mi nejvíc líbil Petr Čech a Karel Roden.

Líbilo se mi počasí, muzeum a figuríny. I ty živé sochy na Staromáku byly hezké - a bubliny a muzikanti. V muzeu se mi nejvíc líbila Angelina Jolie a Golem.

 

Školní rok: 
2014/2015
Záložky: