Vánoční výzdoba 2. stupně školy

Před letošními Vánoci se chodby a třídy 2.stupně oděly do svátečního hávu. Na vánoční výzdobě se podíleli snad všichni žáci. Každá třída si vyzdobila svou učebnu – na oknech se objevily nádherné papírové dekorace, z lustrů visely ozdobné girlandy, ve většině tříd vyrostl vánoční stromeček. Výzdoby chodeb se ujala třída 6.A. Žáci vyrobili vánoční srdíčka z látky, kterými ozdobili velkou girlandu v mezipatře. Dále každý žák namaloval Marii s Josefem a Ježíškem technikou suchého pastelu. Obrázky byly zavěšeny na schodištích. Ve vestibulu školy byl postaven keramický školní betlém. A žáci 6.A se také podíleli na vystřihování vánočních motivů do oken na chodbách. Škola vánoční atmosférou opravdu dýchala. Ve čtvrtek 20.prosince pak proběhly ve škole vánoční dílny, kde si žáci mohli vytvořit rozmanité dárky z různých materiálů. A vánoční atmosféra byla ve škole v pátek vygradována třídními vánočními besídkami s příchodem Ježíška a obdarováním dárky. Ve slavnostní atmosféře se žáci a učitelé rozloučili s rokem 2012, aby si užili dlouhé 14 denní vánoční prázdniny.

7. 1. 2013