Volby do školního parlamentu 2012/2013 - výsledky

volbyDnes během první hodiny, proběhly na škole volby do školního parlamentu. Volby se na rozdíl od předešlých roků konaly podobně jako klasické volby (zvláště, když nás již za několik dní jedny takové čekají), což zřejmě nejprve několik žáků zmátlo a nevěděli, co dělat. Žáci se ve volební místnosti nejprve zaregistrovali a v případě platného volebního průkazu (ŽK) jim byl vydán volební lístek.

Poté se odebrali za plentu, kde označili svého kandidáta a volební lístek nakonec vhodili do volební urny. Vše se podařilo osvětlit a tak volební komise mohla hlasy sečíst, prohlásit výsledky ve všech třídách za platné (byl odevzdán pouze jeden neplatný hlasovací lístek) a oznámit, kdo že to byl za jednotlivé třídy zvolen. V následné tabulce uvádíme kompletní počty získaných hlasů:

6. A

1. Mariašová Tereza - 16x
  2. Vacek Karel - 6x
  3. Hillová Nikol - 4x

Zvoleným zástupcům gratulujeme a doufáme, že během roku prokáží, proč byli zvoleni. Úvodní zasedání nově zvoleného parlamentu se koná ve čtvrtek 27. září. Informace na stránce parlamentu zítra ráno.

24. 9. 2012