Návody a postupy

Napis Obsah Aktualizovánoseřadit vzestupně
Online ŽK: přehled funkcí pro rodiče a žáky

logo_skola.pngPřed dalším školním rokem prodělala naše online ŽK také změny, které se přímo týkají žáků nebo rodičů. Největší změnou je vzhled a nově umístěné menu spolu s upraveným řazením jednotlivých stránek. Pro rodiče přibyla změna hesla, pro žáky se potom výrazně zjednodušilo přihlašování na projektové dny. Také věřím, že vyučující budou více využívat "vzkazovník" a to i proto, že veškeré zprávy jsou automaticky odesílány na email rodičů.

Řada doplňkových funkcí (třídní fond, zapomínání, docházka na předměty nebo třeba přehled absence ve škole) je závislá na tom, zda se je vyučující rozhodnou používat.

Pro přehled je v tomto návodu pro rodiče a žáky popsáno, co vše lze v online ŽK nalézt. Budu také rád za případné náměty či připomínky k funkčnosti online ŽK právě od Vás, rodičů.

31. 8. 2014
Online ŽK: Jak získat heslo?

logo_skola.pngŽáci od pátých ročníků, kterým bylo na hodině informatiky sděleno heslo do školní sítě a e-mailu, se mohou s těmito údaji přihlásit do svého úču v online ŽK. Jedinou výjimkou jsou starší uživatelská jména, kde se místo celého jména používá pouze počáteční písmeno. Přihlašovací jméno do online ŽK je pro všechny ve tvaru jmeno.prijmeni

Pro rodiče došlo k malé změně (loňské přihlašovací údaje by měly normálně platit). Co je však potřeba, aby předcházelo samotnému přihlášení do online ŽK?

Zde je stručný postup pro rodiče, jak získat přístupové údaje do naší online ŽK:

21. 7. 2012
Přístup na školní web

Tento návod popisuje způsob získání přihlašovacích údajů k přístupu na webové stránky školy. Tyto údaje jsou potřeba pro nastavení zasílání informačních emailů generovaných systémem stránek.

19. 7. 2012