Montessori akce

Kurz sebeobrany

14. 10. 2019

V rámci tělesné výchovy se třeťáčci z Montessori tříd zúčastnili ukázky kurzu sebeobrany. Děti si pod profesionálním vedením trenéra vyzkoušely, jak se ubránit a co udělat pro to, aby se protivníkovi vytrhly a zvládly včas utéct.

Montessori harmonizační výlet

03. 10. 2019

Ve dne 3. - 4. října se třídy prvního trojročí vypravily na tradiční harmonizační výlet do Nového Města pod Smrkem. Děti trávily čas v krásné přírodě a navázaly nová přátelství.

"KAKTUSOVÁNÍ" v 6.D

18. 09. 2019

Montessori třída 6.D již stihla v rámci začínajícího školního roku vyprodukovat svůj oficiální název ("Bürger-team"), logo i hymnu. Ještě ovšem chyběla jakási naturalizovaná složka, která by třídu sjednocovala i v životodárném principu.

Montessori projekt historie

Vydáno: 09.07.2019 Autor: admin

Babička chodila pro chleba kilometry daleko, děda chránil Masaryka.
Výstavu, která bere dospělým dech, připravili žáci a žákyně z Montessori tříd na ZŠ 5. května v Liberci. Věnována je sto letům naší republiky z pohledu rodin a jejími autory jsou děti od první do páté třídy.

IQ park

Vydáno: 26.07.2018 Autor: admin
20. 04. 2018

Ve čtvrtek se dvě třídy Montessori vydaly do libereckého IQ parku. Dětí se dozvědely spoustu zajímavostí o vodě.