Rozvrhy běžných tříd 1. stupně

1. A

Třídní učitel/ka

Mgr. Iveta Bínová

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj M Prv Čj        
Úterý M Pov Čj Aj Aj      
Středa Čj M Čj Hv        
Čtvrtek M Pov Prv Čj Čj      
Pátek Čj Prv Vv Čj        

 

1. B

Třídní učitel/ka

Mgr. Kateřina Kaprasová

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Prv Čj Hv Čj        
Úterý M Pov Čj Aj Aj      
Středa Čj M Prv Čj        
Čtvrtek Čj Pov M Čj Čj      
Pátek Čj M Vv Prv        

 

2. A

Třídní učitel/ka

Mgr. Dagmar Tichá

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Prv Čj M Čj        
Úterý Pov Čj M Čj Hv      
Středa Čj M Aj Čj        
Čtvrtek M Čj Pov Prv Vv      
Pátek Čj Prv M Aj        

 

2. B

Třídní učitel/ka

Mgr. Alena Kaštánková

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj M Prv Čj        
Úterý M Čj Prv Vv Čj      
Středa M Aj Pov Čj        
Čtvrtek Prv Čj M Hv Čj      
Pátek Čj M Aj Pov        

 

3. A

Třídní učitel/ka

Mgr. Vendula Filipovská

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Prv M Hv Čj Prv      
Úterý Čj M Aj Pov Čj      
Středa M In Aj Čj        
Čtvrtek M Čj Vv Vv Čj      
Pátek Čj M Aj Prv Pov      

 

3. B

Třídní učitel/ka

Mgr. Irena Zajíčková

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Prv M In Aj Čj      
Úterý Čj M Pov Vv Vv      
Středa Čj M Prv Čj Hv      
Čtvrtek Čj M Čj Aj Prv      
Pátek Čj Aj M Pov        

 

4. A

Třídní učitel/ka

Mgr. Dana Šedková

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj Pří M Aj Vl      
Úterý M Čj Čj Vl Čj Hv    
Středa Pov Pov Čj In/Aj Aj/In      
Čtvrtek M Čj M Čj Čj      
Pátek M Pří Aj Vv Vv      

 

4. B

Třídní učitel/ka

Mgr. Lenka Drahá

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj M Pří Aj Čj      
Úterý M Čj Pří Vl Pov Pov    
Středa Čj M Čj Aj/In Aj In    
Čtvrtek Čj Vl M Hv Čj      
Pátek Čj M Aj Vv Vv      

 

5. A

Třídní učitel/ka

Mgr. Kateřina Kohoutová

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj M Pří Aj/In Aj In    
Úterý Aj Čj M Vl Vv Vv    
Středa Čj M Pov Pov Čj      
Čtvrtek Čj M M Vl Čj      
Pátek Aj Čj Hv Pří Čj      

 

5. B

Třídní učitel/ka

Mgr. Jana Ježková

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj M Vl Aj/In In/Aj      
Úterý Aj M Čj Pří Pov Pov    
Středa M Čj Vl Hv Čj      
Čtvrtek M Čj Čj Vv Vv      
Pátek Aj Čj M Pří Čj