Pěšky do školy

Datum akce
19. 09. 2019

Vážení rodiče,naše škola se připojuje k výzvě Pěšky do školy.Pomozte nám vytvořit pro Vaše děti bezpečné, zdravé a příjemné prostředí před školou a zkuste nechat auto doma.Chápeme, že pro mnohé z Vás je z různých důvodů cesta autem nezbytná.Zkuste

Kdo má zájem stát se členem EKOTÝMU naší školy?

Datum akce
09. 09. 2019

V pondělí  9.9 ve 14:15 se koná schůzka zájemců o práci v Ekotýmu žáků 2. stupně naší školy, jsme od minulého roku součástí programu Ekoškola, a v letošním roce rozjíždíme akce v rámci Enviromentální výchovy, žáci se zde naučí komunikovat, řešit problémy, seznámí se s chodem školy, samozřejmě i na zábavu se najde čas.

Důležité sdělení - stěhování školy

Vydáno: 21.08.2019 Autor: admin

Rekonstrukce školy byla plánována do konce října, 2019. Na budově1.stupně se ovšem vyskytlo několik závažných situací, které bylo nutno vyřešit. Díky vstřícnosti našeho zřizovatele, Magistrátu města Liberec, a velkému nasazení pracovníků několika odborů došlo k navýšení objemu prací při rekonstrukci. Na rozdíl od plánu byla například opravena fasáda, kompletně se zrekonstruovaly rozvody elektřiny, rozvody vody a odpadů. Tím je také třeba více času na realizaci těchto prací. Termín byl tedy prodloužen do konce listopadu 2019.

Subscribe to