Halloweenské spaní 1.AB

Datum akce
25. 10. 2021

Dne 25. 10. započala magická noc plná čarodějů, upírů, kostlivců, čertíků a dalších strašidýlek, se kterými jsme se seznámili hned na začátku a udělali si navzájem originální strašidelné portréty.

Halloween ve 3.A

Datum akce
26. 10. 2021

S žáky ve 3.A jsem si udělali malý třídní halloween. Hned ráno se tedy potkala čarodejnice s upírkou a dráculou nebo i s kostlivci. Přišla k nám na vyučování dokonce i krvavá nevěsta.

Barevný týden ve 3.A

Datum akce
21. 10. 2021

3. A se rozhodla navzdory podzimnímu počasí svůj týden rozveselit barvičkami. Každý den v týdnu měl svou barvičku a žáci chodili v oblečení právě té barvy.

Jak dlouho vydrží v přírodě odhozená žvýkačka?

Datum akce
25. 10. 2021

Děti z 5.B při akci „Není zvěř jako zvěř“ soutěžily, kdo ví více o třídění odpadu. Byly překvapené, jak dlouho trvá přírodě, než rozloží obyčejnou žvýkačku, sklo, papír či skleněnou lahev. Ve skupinách plnily úkoly a učily se, kam patří různé druhy odpadu.

Učíme se akvarel

Datum akce
25. 10. 2021

Ačkoli děti malují vodovými barvami již od první třídy, stále je tato technika pro většinu z nich problémem i na druhém stupni školy. Nechtěné rozpíjení barev mezi sebou, jejich nerovnoměrné vrstvení na čtvrtku, tvorba nevzhledných skvrn a nadměrné množství vody ničící karton, to jsou nejčastější nešvary, které lze při malování vidět.

Tamařina deník v 7.B

Datum akce
25. 10. 2021

V pondělí 25.10. absolvovala třída 7.B program primární prevence s názvem Tamařin deník. Na základě fiktivního deníku 14-ti leté Tamary žáci prožívali příběh úspěšné a talentované dívky s velkými sny, která se po náročném rozchodu rodičů a přestěhování do jiného města dostala do konfliktu se zákonem.

Subscribe to