Rozvrhy pro distanční výuku od 1.3.2021

Vážení rodiče,
s účinností od 1. 3. 2021 dochází ke změně rozvrhů online hodin a zadávání samostatných prací. Hlavním důvodem této změny je větší dopomoc našim žákům s učivem, možnost dělení dětí do menších skupin a celkové snížení zátěže se samostatnými pracemi v hlavních předmětech. Samozřejmostí zůstávají samostatné práce v předmětech s výchovným zaměřením a výzvy na pohybové aktivity.

Bodyart

27. 02. 2021

Bodyart, neboli umělecká tvorba přímo na lidském těle, je inspirována přírodními národy. Dnes je její nejrozšířenější variantou tetování. Žáci 2.

Co se skrývá v mé hlavě

21. 02. 2021

Co se skrývá za pojmem figurální tvorba, se snažili odhalit žáci 8. a 9. tříd při distanční výtvarné výchově. Poté, co se seznámili s druhy figurální tvorby, dostali za úkol nakreslit, co je ukryto v jejich hlavě, na co často myslí.

Zimní království

11. 02. 2021

Že zimní les je tichý a spící jen na první pohled, to překvapilo nejednoho prvňáčka. Děti z prvních tříd se ve středisku ekologické výchovy Divizna velmi atraktivním způsobem naučily, že ve skutečnosti spí zimním spánkem jen některá lesní zvířata, jiná se na zimu stěhují za teplem a ostatní hledají potravu.

Subscribe to