Informace pro rodiče - Online výuka

31. 03. 2020
Vážení rodiče, zahájili jsme třetí týden zcela netradiční výuky na dálku. V prvních dvou týdnech jsme dětem zadávali pouze opakovací aktivity, procvičovali jsme již probranou látku. Vzhledem k tomu, že uzavření škol bude zřejmě ještě delší dobu pokračovat, dospěli jsme k několika změnám:

Informace o předávání učiva

16. 03. 2020

Milí rodiče a žáci,
v příloze vám posíláme základní informace o způsobu předávání učiva po dobu vyhlášení karantény vládou ČR.
Věříme, že společně všechno zvládneme.
Děkujeme vám předem za spolupráci.

ŽÁDOST O OČR

16. 03. 2020

VÁŽENÍ RODIČE, VZHLEDEM K NOVÉMU NAŘÍZENÍ VLÁDY (plošná karanténa) VÁM POTVRZENÍ NA OČR POŠLEME ELEKTRONICKOU POŠTOU. ZAŠLETE SVŮJ POŽADAVEK O VYDÁNÍ NA info@zs5kveten.cz A MY VÁM V CO NEJKRATŠÍM TERMÍNU ZAŠLEME POTVRZENÝ FORMULÁŘ.

Informace pro zákonné zástupce žáků naší školy

13. 03. 2020

Milí zákonní zástupci žáků naší školy, rádi bychom vám oznámili, že hned v pondělí 16. 3. 2020 od 10:00 se všichni učitelé sejdou na mimořádné poradě, aby se domluvili na systému posílání učiva a jeho kontroly po dobu vyhlášení nouzového stavu vládou ČR.

Vydáno: 10.03.2020 Autor: admin

Na základě mimořádného opatření vlády oznamujeme našim žákům a jejich zákonným zástupcům, že s účinností od 11. 3. 2020 je škola zcela uzavřena. Nebude v provozu ani školní družina a ani školní jídelna.

Subscribe to