Letní tábor - Putování s Malým princem

Datum akce
22. 07. 2019

Školní tábor se uskutečnil díky dotaci Libereckého kraje ve výši 50.000,- Kč.
Již několikátým rokem se 50 táborníků na týden rozloučí s maminkami a vypraví se za letním dobrodružstvím. Letošní rok byl motivován snad nejslavnějším dětským hrdinou a to Malým princem z pera slavného autora Antoine de Saint-Exupéry. Děti společně s Malým princem cestovaly z planety na planetu a zažívaly neobvyklá dobrodružství. Na planetě Businessmana sbíraly zapomenutá čísla, pomáhaly vytrhávat nebezpečné baobaby nebo luštily hádanky na planetě Domýšlivce. Nesmíme zapomenout ani na Lampáře, kterého děti navštívily jak jinak než v noci. Celé dobrodružství provázelo každovečerní poutavé čtení z knihy a nechyběl ani táborák s opékáním nebo dětská diskotéka. Nyní se již děti mohou těšit na nové zážitky v roce příštím.

tabor