Rozvrhy běžných tříd 1. stupně

1. A

Třídní učitel/ka

Mgr. Dagmar Tichá

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj M Čj Prv        
Úterý M Čj Prv Hv        
Středa Čj Pov M Čj sk.1 Čj sk.2      
Čtvrtek M Čj Prv Aj sk.1 Aj sk.2      
Pátek Čj Pov Vv Čj        

 

1. B

Třídní učitel/ka

Mgr. Vendula Filipovská

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj M Čj Hv        
Úterý M Čj Prv Čj        
Středa Čj Pov Prv Čj sk.1 Čj sk.2      
Čtvrtek M Čj Prv Aj sk.1 Aj sk.2      
Pátek Čj Pov Vv Čj        

 

2. A

Třídní učitel/ka

Mgr. Iveta Bínová

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Prv Čj M Vv Čj      
Úterý Pov M Čj Aj Hv      
Středa M Čj Prv Čj        
Čtvrtek Pov M Aj Čj        
Pátek Čj M Čj Prv        

 

2. B

Třídní učitel/ka

Mgr. Kateřina Kaprasová

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Prv Čj M Vv Čj      
Úterý M Čj Pov Aj Hv      
Středa Čj M Čj Prv        
Čtvrtek M Čj Aj Čj        
Pátek Čj M Prv Pov        

 

3. A

Třídní učitel/ka

Kateřina Kšírová

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj Čj M Prv Hv      
Úterý Čj Pov M M Čj      
Středa Čj Aj sk.1
In sk.2
Aj sk.2
In sk.1
M Prv      
Čtvrtek Čj Aj M Prv        
Pátek Čj Aj Vv Vv Pov      

 

3. B

Třídní učitel/ka

Mgr. Irena Zajíčková

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj M Prv Aj Čj      
Úterý M Aj M Vv Vv      
Středa Čj Čj Pov In sk.1 In sk.2      
Čtvrtek Čj M Prv Aj Hv      
Pátek M Čj Prv Pov Čj      

 

4. A

Třídní učitel/ka

Mgr. Kateřina Kohoutová

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj M Aj Vl Čj      
Úterý Čj M Pov Pov Pří      
Středa Aj Čj M Vl Hv      
Čtvrtek Čj Čj M In Aj Pří    
Pátek Čj M Vv Vv Čj      

 

4. B

Třídní učitel/ka

Alice Janíková

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj M Aj Vl Čj      
Úterý Čj M Aj Vl Čj      
Středa In Čj M Hv Aj Pří    
Čtvrtek Čj M Pří Pov Pov      
Pátek Čj M Vv Vv Čj      

 

5. A

Třídní učitel/ka

Mgr. Dana Šedková

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí M Aj Vl Čj Čj      
Úterý M Čj Pří Aj In      
Středa M Aj Čj Čj Vl      
Čtvrtek Pří Pov Pov Čj Čj Hv    
Pátek M M Čj Vv Vv      

 

5. B

Třídní učitel/ka

Mgr. Lenka Drahá

od 8:00 8:55 10:00 10:55 11:50 12:45 13:40 14:35
do 8:45 9:40 10:45 11:40 12:35 13:30 14:25 15:20
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj M Aj Vl Hv      
Úterý M Čj Čj Pří Čj In    
Středa Aj Čj M Vl Čj      
Čtvrtek Aj M Čj Pov Pov      
Pátek Čj M Pří Vv Vv