TVOŘÍME LIBEREC - Zapojení s projektem našich žáků

Datum akce
24. 06. 2020

HLASUJTE! 

V tomto školním roce jsme se žáci naší školy zúčastnili soutěže FIRST LEGO League s výzkumným úkolem Změňte své město. Zapojili jsme se do akce Magistrátu města Liberec TVOŘÍME Liberec. Žáci naší školy vymysleli projekt, jak zlepšit a zútulnit park v Klášterní ulici pod Poliklinikou Klášter. Vzniklo by tam místo pro Workout, kde by si mohli protáhnout tělo nejen děti a mladí lidé, ale celá široká veřejnost, vzniklo by tam i místo se šachovými stolky, a místo pro čtenáře s lavičkami, které nebudou nikdy mokré a knižní budkou.Byla by to první fáze zpřístupnění parku pro volný a odpočinkový čas.

Od června probíhá na stránkách Magistrátu hlasování, podpořte prosím svými třemi hlasy náš projekt, ve středu města je hodně míst pro předškolní děti, kde si mohou hrát, ale starší žáci moc možností nemají. Klikněte na přiložený odkaz a hlasujte pro náš projekt. DĚKUJEME.

Odkaz na stránky s projekty https://voting.agorace.cz/anketa/tvorime-liberec-2020

a volte VELKÉ NÁVRHY: Peterka park – workout a místo pro posezení a stolní hry

Workout
Příloha Velikost
Sachy.pdf 7.85 MB