Stanislava Kož…
21.06.2026
Na závěr školního roku jsme se sešli na přespání ve školním klubu. Malovali jsme na kamínky, opékali špekáčky, vyráběli házecího žraloka a prošli večerní stezkou odvahy. Večer jsme si pěkně užili a už se těšíme na další školní rok plný překvapení.