Krajské setkání ekoškol

Datum akce
25. 09. 2019

Ve středu se zúčastnili koordinátorka Ekoškoly Veronika Pálková na naší škole a tři členové Ekotýmu Natálie Antonie Balogová ze 6.C, Eliška Vencálková ze 7.B a Marek Kaděra z 9.A setkání zástupců Ekoškol z Libereckého kraje. Setkání se uskutečnilo na Základní škole v Turnově, v ulici Zborovská. Na začátku se zástupci škol seznamovali a informovali ostatní, jak probíhá práce Ekotýmů na škole. Vzhledem k přestěhování do náhradních prostor se zatím projekt Ekoškola na naší škole stoprocentně nerozjel, ale Ekotým se na tento projekt připravuje, aby se projekt po návratu mohl rozjet. Dále jsme se seznámili s prostorami Základní školy ve Zborovské ulici a žáci se pak zabývali problémy, týkající se projektu Ekoškoly a koordinátoři řešili odděleně práci na projektu Ekoškola.

20190925_ekoskola_1