Lyžařský výcvik - 3. den

Datum akce
06. 02. 2019

Třetí den lyžařského výcviku, který bývá označován jako kritický, naštěstí nedostál své pověsti. Sekce běžkařů se dnes zaměřila na pilování sjezdových dovedností v náročnějším terénu, neboť ve čtvrtek je čeká hřebenová tůra z Čertovy hory přes Studenov až na Ručičky. Rovněž i nadále procvičovali běžecké techniky na stadionu a na běžeckých okruzích.

Sekce sjezdařů dopoledne trénovala ve svých oblíbených areálech. První družstvo započalo carvingový nácvik. Druhé družstvo se v dopoledním výcviku "pochlapilo" natolik, že odpoledne také vyjelo čtyřsedačkou na Čertovu horu. I přes počáteční obavy děti bez problémů zvládaly náročnější tratě.

Po odpoledním výcviku následovala poznávací vycházka do horského střediska Harrachov s cílem návštěvy vyhlášené cukrárny Mona, kde na děti čekala sladká odměna v podobě zmrzlinových pohárů. Večerní program se nesl v soutěžním duchu se zimní tématikou.

Zase Scooool!!!

lyžák 2