Online konzultace pro běžné třídy 2. stupně

Vydáno: 13.04.2020 Autor: admin

Vážení rodiče a milí žáci,
od úterý, 14. 4. 2020 zahajujeme v běžných třídách 2. stupně pravidelné konzultace z matematiky a českého jazyka vždy v úterý a čtvrtek dle následujícího rozvrhu. Další předměty budeme pravidelně střídat a na jejich konání dostanete vždy pozvánku od svého učitele.

Každé pondělí od 9:00 do 9:30 se bude konat také třídnická hodina.

Vše bude probíhat v pro nás již známém prostředí Microsoft Teams.

DOPORUČEJEME VŠEM ŽÁKŮM ÚČAST na těchto konzultacích. Společné konzultace problémů se zadanými pracemi v jednotlivých předmětech Vám pomohou lépe pochopit učivo, vzájemně dovysvětlit učební látku, zopakovat probrané učivo a zvládnout nestandartní situaci se vzdálenou výukou.

Těšíme se na Vás...

Příloha Velikost
Rozvrh konzultací 60.33 KB