Alice Janíková
22.06.2026
V předposledním týdnu školního roku se druháci vypravili do Liberecké zoo. Odhlasovali si to jako výlet, který by chtěli zažít. Vyšlo nám krásné počasí, takže se nám ukázala všechna zvířata. 2.B našla dřevěnou želvu, se kterou si udělala památeční fotku, 2.A se zase fotila se slonem, než ze zoo odcestuje do Velké Británie.
HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1
HTML galerie 1