Kateřina Čechová
22.06.2026
Francouzštináři z 9.A si tentokrát (již naposledy) vyzkoušeli uvařit a upéct cibulový koláč, lyonské brambory, palačinky a zvládli dokonce i makronky! Pracovali velmi zručně, samostatně a vše bylo velmi delikátní! Nechť se jim v další životní etapě daří a třeba si i rádi někdy uvaří po francouzsku. Bonne chance! Hodně štěstí!