Alice Janíková
24.06.2026
Na konci školního roku jsme využili slunných dní a celá škola se věnovala výuce první pomoci a zdravovědě. Druháci proto vyrazili do Lidových sadů, kde nejdřív museli projít stezkou, zjistit tajenku a na závěr i natrénovat, jak takové zranění ošetřit. Do školy jsme se pak vraceli ovázaní, ale naštěstí jen cvičně.
HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1
HTML galerie 1