Červená třída na Ještědu
Školní rok utekl jako voda a červnové počasí nám konečně umožnilo uskutečnit výpravu na Ještěd, kterou pro nás už v září připravila Jolanka. Tehdy nám plány překazilo počasí, tentokrát nám však přálo. I přes letní horko jsme společně zvládli výšlap až na vrchol. Krásné výhledy nám připomněly, že je občas dobré podívat se na svět s nadhledem. Právě při podobných výpravách vznikají ty nejhezčí společné zážitky. Společně strávený den v přírodě byl příjemným zakončením školního roku.