Klára Krejčíčková
25.06.2026
Pro svůj druhý školní výlet si 9. B vybrala paintball. Vyrazili jsme v trochu osekaném počtu do obce Vlčetín, kde je v lese mezi stromy udělané paintballové hřiště. Někteří žáci se rozhodli nás jet jen podpořit a nehrát, ale užili si to také. Pán nás poučil, navlékl do maskovacích obleků a šlo se na hřiště. Zahráli jsme si několik týmových her, ve kterých po zasažení odcházíte z hřiště. A pak boj o vlajku, kdy se v průběhu hry léčíte a snaží se váš tým získat vlajku. Užili jsme si spoustu legrace, odvezli si zážitky a pár modřinek. Někteří i pár flíčků na oblečení :)